Szkolenia dla kierunku Pielęgniarstwo (4 ostatnie semestry studiów I i II stopnia)

1. Zasady współpracy w zespole terapeutycznym.

Miejsce realizacji warsztatów: Olsztyn

Termin realizacji warsztatów: semestr letni 2020/2021; semestr zimowy lub letni 2021/2022

Liczba grup i uczestników: 8 grup 10-osobowych

Liczba godzin warsztatów: 8 godzin dydaktycznych dla każdej grupy (1 semestr x 8 godzin dydaktycznych x 8 grup = 64 godziny dydaktyczne)

Cel warsztatów: Pogłębienie wiedzy i nabycie umiejętności sprawnego i efektywnego komunikowania się w zespole terapeutycznym. Uczestnicy szkolenia poznają techniki sprawnego komunikowania się w zespole.

2. Kinestetyka w opiece nad pacjentem.

Miejsce realizacji warsztatów: Olsztyn

Termin realizacji warsztatów: semestr letni 2020/2021; semestr zimowy lub letni 2021/2021

Liczba grup i uczestników: 8 grup 10-osobowych

Liczba godzin warsztatów: 24 godziny dydaktyczne dla każdej grupy (1 semestr x 24 godziny dydaktyczne x 8 grup = 192 godziny dydaktyczne)

Cel warsztatów: Pogłębienie wiedzy i rozwijanie umiejętności praktycznych przez studentów w fizycznym wspieraniu podopiecznych. Uczestnicy warsztatów poznają techniki przemieszczania pacjentów trwale unieruchomionych.