Fundusze Europejskie Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Rzeczpospolita PolskaUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Flaga Unii Europejskiej

W ramach realizacji projektu "Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania", od października 2020 r. wznawia się szkolenia w trybie stacjonarnym i on-line.

Zajęcia odbywać będą się z uwzględnieniem obostrzeń związanych z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, zgodnie ze wskazaniami określonymi w Zarządzeniu nr 82/2020 Rektora UWM w Olsztynie z dnia 1 października 2020 roku ze zm. 

Staże studenckie

Aktualności:

 • STAŻE DLA STUDENTÓW KIERUNKU INFORMATYKA

  Z dniem 17.05.2023r. rozpoczęła się rekrutacja na staże realizowane w ramach projektu "Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWR).

  Stażystą/stażystką może zostać student/studentka III roku kierunku Informatyka studiów stacjonarnych I stopnia w roku akademickim 2022/2023.

  Warunkiem ubiegania się o staż jest dostarczenie do dziekanatu Wydziału Matematyki i Informatyki w terminie do 02.06.2023 r. poniższych dokumentów:

  1) Zał.1 Formularz rekrutacyjny

  2) Zał.2 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  3) Zał.3 Koncepcja własna stażu

   

  UWAGA:

  Przed wypełnieniem dokumentów zgłoszeniowych należy zapoznać się

  z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

   

   

  Koordynator Wydziałowy

  Karolina Musielak

  staze@matman.uwm.edu.pl

  tel. 89 524-60-33