W ramach realizacji projektu "Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania", od października 2020 r. wznawia się szkolenia w trybie stacjonarnym i on-line.

Zajęcia odbywać będą się z uwzględnieniem obostrzeń związanych z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, zgodnie ze wskazaniami określonymi w Zarządzeniu nr 82/2020 Rektora UWM w Olsztynie z dnia 1 października 2020 roku ze zm. 

Koordynatorzy Wydziałowi

Wydział Bioinżynierii Zwierząt:

dr inż. Iwona Chwastowska-Siwiecka, tel. 89 523 34 75,
e-mail: iwona.chwastowska@uwm.edu.pl

dr inż. Ewa Burczyk – asystent koordynatora, tel. 89 523 38 33,
e-mail: ewabur@uwm.edu.pl

dr inż. Rafał Winarski – asystent koordynatora, tel. 89 523 32 59,
e-mail: rafal.winarski@uwm.edu.pl

 

Wydział Geoinżynierii:

dr hab. Jarosław Jaszczur-Nowicki, prof. UWM, tel. 89 523 34 80,
e-mail: j.jaszczur-nowicki@uwm.edu.pl

dr inż. Tomasz Jóźwiak – asystent koordynatora, tel. 89 523 45 23,
e-mail: tomasz.jozwiak@uwm.edu.pl

 

Wydział Nauk Ekonomicznych:

dr Tomasz Wierzejski, tel. 89 523 36 70, 
e-mail: tomasz.wierzejski@uwm.edu.pl

dr Dominika Kuberska - asystent koordynatora,  tel. 89 524 51 47,
e-mail: dominika.kuberska@uwm.edu.pl

dr Marek Siemiński – asystent koordynatora, tel. 89 523 35 15,
e-mail: markos@uwm.edu.pl

 

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa:

prof. dr hab. inż. Bożena Kordan, tel. 89 523 37 81,
e-mail: bozena.kordan@uwm.edu.pl

dr hab. Marta Damszel – asystent koordynatora, tel. 89 523 45 46,
e-mail: marta.damszel@uwm.edu.pl

 

Wydział Lekarski:

mgr Justyna Bieńkowska, tel. 89 524 54 07,
e-mail: justyna.bienkowska@uwm.edu.pl

mgr Aneta Kempa – asystent koordynatora, tel. 89 524 61 01,
e-mail: aneta.kempa@uwm.edu.pl

 

Szkoła Zdrowia Publicznego:

dr n. med. Ewa Kupcewicz, tel. 696 076 764,
e-mail: ewa.kupcewicz@uwm.edu.pl

mgr inż. Anna Częstochowska – asystent koordynatora, tel. 89 524 61 16,
e-mail: anna.czestochowska@uwm.edu.pl