UWAGA Rekrutacja do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją na semestr jesienny 2021/2022

Studentki, Studenci! Specjalnie dla Was ogłaszamy rekrutację do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!!!

Jeśli zgadzacie się z nami, że niemożliwe nie istnieje i chcecie zaskoczyć pracodawców swoim doświadczeniem tuż po studiach, to czekamy na Wasze zgłoszenie do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!

Projektowanie, zarządzanie innowacją, prototypowanie to przyszłość, dlatego czekamy właśnie na Ciebie!

U nas poznasz Design Thinking, popularną na świecie metodę pracy projektowej, która twórczo prowadzi do rozwiązania problemów, uczy myślenia o klientach i stawia ich w centrum procesu, przez co produkty i usługi stają się unikalne.

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to wyjątkowa okazja, by stać się twórczym praktykiem, a niemoc stała się mocą.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, to działaj i przyjdź do nas – czeka na Ciebie doświadczona w projektowaniu kadra trenerska i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.

Co musisz wiedzieć, by podjąć decyzję:

• Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to weekendowy, bezpłatny program skierowany do studentów i studentek 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia, wszystkich kierunków Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
  • warsztaty odbędą się w semestrze jesiennym 2021/2022 i potrwają 6 weekendów.
  • zajęcia odbywać się będą stacjonarnie. W zależności od sytuacji epidemiologicznej istnieje możliwość zmiany trybu na hybrydowy lub zdalny.
  • planowany termin rozpoczęcia warsztatów II połowa października 2021roku.

Dokumenty rekrutacyjne w zakładce do pobrania .

Warunkiem zgłoszenia jest złożenie wypełnionego i podpisanego:

1. Formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1),

2. oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik nr 2) oraz

3. Karty samooceny poziomu motywacji studenta (załącznik nr 7)

Skan dokumentów rekrutacyjnych prosimy przesłać na adres e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl

Oryginały należy dostarczyć do Biura Projektu - Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Olsztynie, ul. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn z dopiskiem "Rekrutacja LSZI" do 11 października 2021r.

Kontakt:
Hanna Marciak