W ramach realizacji projektu "Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania", od października 2020 r. wznawia się szkolenia w trybie stacjonarnym i on-line.

Zajęcia odbywać będą się z uwzględnieniem obostrzeń związanych z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, zgodnie ze wskazaniami określonymi w Zarządzeniu nr 82/2020 Rektora UWM w Olsztynie z dnia 1 października 2020 roku ze zm. 

Aktualności

Wykłady otwarte – „Phytoremediation and Bioenergetics” – 5 i 9 listopada 2021

Uprzejmie informujemy, że 5 oraz 9 listopada 2021 odbędzie się cykl wykładów otwartych (online) – „Phytoremediation and Bioenergetics”/” Fitoremediacja i Bioenergetyka”. Wykłady w języku angielskim poprowadzi Pani Profesor Jana Sedláková-Kadukova z University of Ss. Cyril and Methodius w Trnawie.

Wykłady otwarte – „Metal recovery by environmental biotechnology” – 26 i 29 października 2021

Uprzejmie informujemy, że 26 oraz 29 października 2021 odbędzie się cykl wykładów otwartych (online) – „Metal recovery by environmental biotechnology”/” Odzyskiwanie metali metodami biotechnologicznymi”. Wykłady w języku angielskim poprowadzi Pani Profesor Jana Sedláková-Kadukova z University of Ss. Cyril and Methodius w Trnawie.

Wykłady otwarte – „Metal recovery by environmental biotechnology” – 26 i 29 października 2021

Uprzejmie informujemy, że 26 oraz 29 października 2021 odbędzie się cykl wykładów otwartych (online) – „Metal recovery by environmental biotechnology”/” Odzyskiwanie metali metodami biotechnologicznymi”. Wykłady w języku angielskim poprowadzi Pani Profesor Jana Sedláková-Kadukova z University of Ss. Cyril and Methodius w Trnawie.

Subskrybuj RSS - Aktualności