Fundusze Europejskie Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Rzeczpospolita PolskaUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Flaga Unii Europejskiej

W ramach realizacji projektu "Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania", od października 2020 r. wznawia się szkolenia w trybie stacjonarnym i on-line.

Zajęcia odbywać będą się z uwzględnieniem obostrzeń związanych z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, zgodnie ze wskazaniami określonymi w Zarządzeniu nr 82/2020 Rektora UWM w Olsztynie z dnia 1 października 2020 roku ze zm. 

Przedsiębiorco! Zgłoś wyzwanie do rozwiązania

Szanowni Państwo

 

za nami I edycja Letniej Szkoły Innowacji (LSZI) - warsztatów, na których studenci i studentki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie pracowali nad wyzwaniami zgłoszonymi przez firmy, instytucje, organizacje.

Uczestnicy warsztatów korzystając z metody Design Thinking przygotowali m.in. ofertę nowych usług dla mikroprzedsiębiorstwa z naszego regionu czy propozycję aplikacji dla studentów swojej Uczelni.

Już w marcu rusza kolejna edycja Letniej Szkoły, dlatego liczymy na Państwa i zwracamy się z prośbą o przesłanie nam zgłoszenia frapującej Was kwestii. Poszerzyć grupę odbiorców produktów czy usług?  Zmodyfikować grupę docelową? Zachęcamy do rzucenia nam wyzwania!

Wyzwania nie powinny naruszać tajemnic przedsiębiorstwa, gdyż wypracowane w trakcie warsztatów rozwiązania będą upubliczniane na stronie internetowej Uniwersytetu.

Zespoły warsztatowe będą interdyscyplinarne, a każda z 5 edycji programu LSI zakłada prezentację wypracowanych rozwiązań przed Jury, w skład którego pragniemy zaprosić przedstawicieli podmiotów zgłaszających wyzwania. Zakończenie II edycji planowane jest w dniu 29 maja 2022 r.

 

Prosimy o zgłaszanie wyzwań na załączonym formularzu do 28 lutego br., na adres letniaszkola@uwm.edu.pl

Zapraszamy do tworzenia z nami Letniej Szkoły Innowacji!