Rekrutacja do udziału w wizycie studyjnej i wyjazdach terenowych

UWAGA!

STUDENCI DRUGIEGO STOPNIA, TRZECIEGO SEMESTRU KIERUNKU ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII WRIL

TRWA NABÓR DO UDZIAŁU W WIZYCIE STUDYJNEJ, wyjazdów terenowych zgodnie z zapotrzebowaniem (jednodniowych) i wyjazdu terenowego z noclegiem.

Arkusze rekrutacyjne należy skaładać do 30 marca 2023 r. w biurze projektu w Katedrze Entomologii, Fitopatologii i Diagnostyki Molekularnej, ul Prawocheńskiego 17, pok. 2E (prof. Bożena Kordan) lub 108 F (dr hab. Marta Damszel).