Rozpoczynamy rekrutację kandydatów na szkolenia skierowane do studentów Szkoły Zdrowia Publicznego

Szanowni Studenci!

Rozpoczynamy rekrutację kandydatów do realizacji Zadania 9. "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia dla studentów/ek Wydziału Nauk o Zdrowiu" w ramach Projektu nr POWR.03.05.00-00-Z201/18 pn. "Uniwersytet Wielkich Możliwości - program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania".

Rekrutacja obejmuje nabór na szkolenia realizowane w semestrze letnim 2019/2020

I. OFERTA DLA KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO - warsztaty:

• Zasady współpracy w zespole terapeutycznym,
  • Kinestetyka w opiece nad pacjentem.

II OFERTA DLA KIERUNKU POŁOŻNICTWO - warsztaty:

• Nowoczesne techniki diagnostyczne dla położnych ultrasonografia,
  • Karmienie piersią w praktyce szpitala,
  • Wspieranie kobiet w sytuacjach kryzysowych w okresie okołoporodowym i wczesnego połogu - warsztaty psychologiczne.

III. OFERTA DLA KIERUNKU RATOWNICTWO MEDYCZNE - certyfikowane szkolenia i warsztaty:

• Techniki linowe, wspinaczka i ratownictwo jaskiniowe,
  • Certyfikowany kurs dla kierujących pojazdami uprzywilejowanymi,
  • Certyfikowany kurs Ratownik WOPR.

Oferta szkoleń i warsztatów adresowana jest dla studentów/ek studiów I i II stopnia kierunek pielęgniarstwo, I stopień kierunek położnictwo, I stopień kierunek ratownictwo medyczne. W pierwszej kolejności rekrutowani będą studenci z ostatniego roku studiów. W/w szkolenia i kursy będą powtarzane cyklicznie przez cztery kolejne lata.

Warunkiem ubiegania się o udział w/w szkoleniach i kursach jest złożenie bezpośrednio do asystenta koordynatora projektu wypełnionego i podpisanego

1. Formularza zgłoszeniowego - Załącznik nr 1;
  2. Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji - Załącznik nr 2.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu lub kursie zostanie zamieszczona na stronie internetowej projektu.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu lub kursie zobowiązane są, w określonym przez koordynatora terminie, do podpisania i złożenia kompletu następujących dokumentów:

1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie - Załącznik nr 3;
  2. Kwestionariusza osobowego - Załącznik nr 4;
  3. Oświadczenia uczestnika Projektu - Załącznik nr 5;
  4. Umowy uczestnictwa w Projekcie - Załącznik nr 6.

Spotkanie informacyjne i jednocześnie rekrutacyjne odbędzie się w Szkole Zdrowia Publicznego, ul. Żołnierska 14C, Olsztyn:

• dla kierunku Pielęgniarstwo I stopnia, 3 rok w terminie: 11 marzec, godz. 18.30, sala 313
  • dla kierunku Pielęgniarstwo II stopnia, 2 rok w terminie: 9 marzec, godz. 14.00, sala 9F,
  • dla kierunku Położnictwo 3 rok w terminie: 4 marzec, godz. 14.00, sala 101F,
  • dla kierunku Położnictwo 2 rok w terminie: 5 marzec, godz. 11.30, sala 321,
  • dla kierunku Ratownictwo 2, 3 rok w terminie: 10 marzec, godz. 14 30, sala 9F.

Serdecznie zapraszam do udziału.

KOORDYNATOR PROJEKTU

dr n. med. Ewa Kupcewicz