Rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą na szkolenie skierowane do Studentów Szkoły Zdrowia Publicznego - kierunek Ratownictwo Medyczne

SZKOŁA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Szanowni Studenci!

Rozpoczynamy uzupełniającą rekrutację kandydatów do realizacji Zadania 9. „Moduł 2. Certyfikowane szkolenia dla studentów/ek Szkoły Zdrowia Publicznego” w ramach Projektu nr POWR.03.05.00-00-Z201/18 pn. ,,Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania”.

Rekrutacja obejmuje nabór na szkolenie realizowane w semestrze letnim 2021/2022

I. OFERTA DLA KIERUNKU RATOWNICTWO MEDYCZNE - certyfikowane szkolenie:

• Techniki linowe, wspinaczka i ratownictwo jaskiniowe.

Oferta szkolenia adresowana jest dla studentów/ek 2 oraz 3 roku kierunku ratownictwo medyczne.

Warunkiem ubiegania się o udział w/w szkoleniach i warsztatach jest złożenie do asystenta koordynatora projektu wypełnionego i podpisanego:

1. Formularza zgłoszeniowego - Załącznik nr 1;
  2. Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji -Załącznik nr 2.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w kursach zostanie zamieszczona na stronie internetowej projektu.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu lub kursie zobowiązane są, w określonym przez koordynatora terminie, do podpisania i złożenia kompletu następujących dokumentów:

1. Deklaracji uczestnictwa w Projekcie - Załącznik nr 3;
  2. Kwestionariusza osobowego - Załącznik nr 4;
  3. Oświadczenia Uczestnika Projektu - Załącznik nr 5;
  4. Umowy uczestnictwa w Projekcie - Załącznik nr 6.

Wypełnione dokumenty zgłoszeniowe (zał.1., zał.2.) należy złożyć bezpośrednio do Katedry Biologii Medycznej, Żołnierska 14C, 10-561 Olsztyn, pok.14

w dniach 28.02-01.03.2022r.

Serdecznie zapraszam do udziału.

KOORDYNATOR PROJEKTU

dr n. med. Ewa Kupcewicz