Uwaga Rekrutacja do II edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją

Studentki, Studenci! Specjalnie dla Was ogłaszamy rekrutację do II edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!!!

Jeśli zgadzacie się z nami, że niemożliwe nie istnieje i chcecie zaskoczyć pracodawców swoim doświadczeniem tuż po studiach, to czekamy na Wasze zgłoszenie do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!

Projektowanie, zarządzanie innowacją, prototypowanie to przyszłość, dlatego czekamy właśnie na Ciebie!

U nas poznasz Design Thinking, popularną na świecie metodę pracy projektowej, która twórczo prowadzi do rozwiązania problemów, uczy myślenia o klientach i stawia ich w centrum procesu, przez co produkty i usługi stają się unikalne.

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to wyjątkowa okazja, by stać się twórczym praktykiem, a niemoc stała się mocą.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, to działaj i przyjdź do nas – czeka na Ciebie doświadczona w projektowaniu kadra trenerska i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.

Co musisz wiedzieć, by podjąć decyzję:

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to weekendowy, bezpłatny program skierowany do studentów i studentek 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia, wszystkich kierunków Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

• warsztaty odbędą się w okresie 12 marca - 29 maja 2022 i potrwają 6 weekendów (soboty i niedziele w godz. 9.00-16.00) - harmonogram zajęć.
  • zajęcia odbywać się będą stacjonarnie. W zależności od sytuacji epidemiologicznej istnieje możliwość zmiany trybu na hybrydowy lub zdalny
  • na zakończenie cyklu warsztatów uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w LSZI oraz referencje imienne
  • w trakcie warsztatów zapewniamy catering
  • zajęcia prowadzone przez ekspertów z firmy Metaphor sp. z o.o. (https://metaphor.pl

Za Nami I edycja LSZI, rekomendacje od uczestników warsztatów mówią same za siebie:

"LSZI to najlepsza rzecz której się podjęłam. Zdobyłam wiedzę i umiejetności z zakresu zarządzania innowacją idesignem. Wiem jak budować i zarządzać zespołem. Dużo zajęć było związanych z kreatywnością, tworzeniem marki i prototypowaniem. Gdyby nie te warsztaty nie miałabym możliwości zdobyć takiej wiedzy. Dużym, a wręcz ogromnym zaskoczeniem była atmosfera. Każdy uczestnik, jak i prowadzący byli wspaniali. To był cudowny czas wśród nowych przyjaciół. Oprócz tego wszystkiego, nie można zapomnieć o kawusi i obiadkach. Super warsztaty!" - Asia Sz.

"Chociaż dziewczyna w domu tęskniła i była w nim sama, ja dzielnie uczęszczałem na zajęcia i nie ominąłem ani jednego dnia. To chyba o czymś mówi" - Mikołaj S.

"Polecam LSZI, poznałam wiele wspaniałych osób oraz rozwinęłam swoją kreatywność. Pomimo faktu, iż kurs był weekendowy - z radością poświęciłam swój czas oraz czuję się spełniona pod względem wsparcia ze strony trenerów - jak i przekazanej wiedzy. Chętnie przezyłabym to jeszcze raz" - Ewa K.

Dokumenty rekrutacyjne w zakładce do pobrania .

Warunkiem zgłoszenia jest złożenie wypełnionego i podpisanego:

1. Formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1wraz z potwierdzeniem z właściwego Dziekanatu średniej ocen za ostatni semestr

2. Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik nr 2) oraz

3. Karty samooceny poziomu motywacji studenta (załącznik nr 7)

Skan dokumentów rekrutacyjnych prosimy jak najszybciej przesłać na adres e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl

Oryginały należy dostarczyć do Biura Projektu - Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Olsztynie, ul. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn z dopiskiem "Rekrutacja LSZI" do 8 marca 2022r.

Kontakt:
Hanna Marciak