Rekrutacja na szkolenia dla pracowników WG – kierunek Budownictwo oraz inne pokrewne kierunki

Trwa nabór kandydatów do udziału
w projekcie pt: Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania

POWR .03.05.00-00-Z201/18

Zadanie 14.

„Moduł 6. Podniesienie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich WG”

Kurs BIM w kooperacji wielobranżowej

Termin realizacji kursu: 2-7 stycznia 2023 r.

Termin naboru zgłoszeń: do 22 grudnia 2022 r.

KRYTERIA KWALIFIKOWALNOŚCI DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

1. Warunkiem udziału w Projekcie jest spełnianie w dniu składania formularza rekrutacyjnego następujących kryteriów formalnych:

1. zatrudnienie na umowę o pracę lub akt mianowania w UWM w wymiarze co najmniej ½ etatu;
  2. zatrudnienie w UWM przez okres co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia formularza rekrutacyjnego;
  3. zatrudnienie jako nauczyciel akademicki

2. Warunkiem udziału w Projekcie jest spełnianie w dniu składania formularza rekrutacyjnego następujących kryteriów merytorycznych:

1. wskazanie przez Kandydata/kę, w jaki sposób wykorzysta nabyte w projekcie umiejętności dydaktyczne w kształceniu studentów/ek.
  2. wykorzystania w ramach prowadzonych zajęć nabytych w Projekcie umiejętności dydaktycznych, przez co najmniej 1 semestr po zakończeniu udziału we wsparciu (w semestrze letnim 2022/2023) oraz udokumentowanie tego faktu poprzez np.: złożenia oświadczenia, wprowadzenie do Sylabusa realizowanego/ych przedmiotu/ów w systemie Sylabus UWM w Olsztynie lub złożenie informacji o obronionej pracy inżynierskiej lub magisterskiej gdzie wykorzystano zdobytą wiedzę.

3. Po spełnieniu powyższych wymagań dodatkowym kryterium przyjęcia na kurs będzie kolejność zgłoszeń.

Wymagane dokumenty:

Wypełnione formularze (linki poniżej) : zał. nr 1, zał. nr 2, zał. nr 3, zał. nr 4, zał. nr 5, zał. nr 6, bardzo proszę wydrukować i podpisać (czytelnie). Proszę również o jednoczesne przesłanie skanu dokumentów na adres jopaw@uwm.edu.pl

Podstawą zakwalifikowania do odbycia kursu poza powyższymi kryteriami jest również kolejność zgłoszenia i dostarczenia kompletu wypełnionych oraz podpisanych dokumentów. (skany i oryginały)

Oryginały dokumentów proszę składać w sekretariacie Katedry Inżynierii Budowlanej (Agata Kowalczyk i Ewa Pyskło, pok. 3.33 ul. Heweliusza 4) w dni powszednie w godz. 7-15 najpóźniej do dnia 20.12.2022

Więcej informacji w Regulaminie Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Informacji udzieli również:

Dr inż. Joanna Pawłowicz – email: jopaw@uwm.edu.pl

Pliki do pobrania:

Regulamin i załączniki do regulaminu

Regulamin Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1)

Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik nr 2)

Deklaracja uczestnictwa w Projekcie (Załącznik nr 3)

Kwestionariusz osobowy (Załącznik nr 4)

Oświadczenie uczestnika Projektu (Załącznik nr 5)

Umowa uczestnictwa w Projekcie (Załącznik nr 6)

KONTAKT

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji w sprawie szkoleń/kursów z  projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18), Zadanie 7 – "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów/ek WG”  zapraszamy do kontaktu.