Harmonogram i program kursu „BIM w kooperacji wielobranżowej” (2022)

Harmonogram i program kursu „BIM w kooperacji wielobranżowej”

Grupa 1

27.06.2022 do 30.06.2022

Plan zajęć (PDF)

Harmonogram (PDF)

Grupa 2

28.06.2022 do 01.07.2022

Plan zajęć (PDF)

Harmonogram (PDF)

KONTAKT

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji w sprawie szkoleń/kursów z  projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18), Zadanie 7 – "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów/ek WG”  zapraszamy do kontaktu.

Dr inż. Joanna Pawłowicz – email: jopaw@uwm.edu.pl lub zapraszam do kontaktu na platformie MS Teams