Rekrutacja na certyfikowane kursy dla studentów inżynierii środowiska (2022)

UWAGA STUDENCI KIERUNKU INŻYNIERIA ŚRODOWISKA !

Rozpoczyna się rekrutacja kandydatów do realizacji Zadania 7 – "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów/ek WNoŚ (obecnie Wydziału Geoinżynierii)"  w ramach projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18).

Nabór dotyczy szkolenia z programów AutoCAD i Revit (szkolenie dedykowane dla studentów kierunku: Inżynieria Środowiska – semestr VI studiów pierwszego stopnia)

- AutoCAD (zaawansowany - 2 dni, Kompletne 2D - 5 dni, Projektowanie 3D – 3 dni) 10 dni/64 h + Pakiet e-kursów AutoCAD)

- REVIT (MEPHVAC, WOD-KAN, Instalacje wewnętrzne, Konstrukcja, Architektura) 18 dni + Pakiet e-kursów Revit)

Termin realizacji kursów dla studentów inżynierii środowiska:

semestr letni 2022

Termin naboru zgłoszeń:

od 21 lutego 2022 do 4 marca 2022.

Wymagane dokumenty (linki do plików na dole strony):

1. Uzupełnione karty samoceny poziomu kompetencji studenta

W przypadku studentów inżynierii środowiska, należy uzupełnić wszystkie 3 karty:

- „Certyfikowane szkolenie AutoCAD”

- „Certyfikowane szkolenie REVIT”

- „Szkolenia e-learningowe”

Karty samooceny zawierają pytania techniczne (część szczegółową dotyczącą tylko danego szkolenia) oraz część uniwersalną (taką samą dla wszystkich form wsparcia).

2. Formularz zgłoszeniowy – zał. nr 1 do Regulaminu

3. Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych – zał. nr 2 do Regulaminu

Wypełnione karty samooceny (3 karty), formularz zgłoszeniowy i formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych bardzo proszę wydrukować i podpisać (czytelnie). UWAGA – bardzo proszę nie wpisywać dat w dokumentach !!!

Wypełnione i podpisane papierowe wersje dokumentów (bez dat) można składać:

- w Centrum Akwakultury i Inżynierii Ekologicznej (Katedra Inżynierii Środowiska), ul. Warszawska 117a, pokój 105 (Tomasz Jóźwiak, tel. 608 534 141)

Alternatywnie dokumenty można składać też w:

- w Centrum Akwakultury i Inżynierii Ekologicznej (Katedra Inżynierii Środowiska), ul. Warszawska 117a, pokój 102 (sekretariat KIŚ, dr Marta Kisielewska)

Więcej informacji w Regulaminie Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Pliki do pobrania:

Karty samooceny dla studentów inżynierii środowiska

„Certyfikowane szkolenie AutoCAD”

„Certyfikowane szkolenie REVIT”

„Szkolenia e-learningowe”

Regulamin i załączniku do regulaminu

Regulamin Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

zał. nr 1 do Regulaminu - formularz zgłoszeniowy

zał. nr 2 do Regulaminu - zgoda na przetwarzanie danych osobowych

zał. nr 3 do Regulaminu - deklaracja uczestnictwa

zał. nr 4 do Regulaminu - kwestionariusz osobowy

zał. nr 5 do Regulaminu - oświadczenie uczestnika

zał. nr 6 do Regulaminu - umowa uczestnictwa

KONTAKT

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji w sprawie szkoleń/kursów z  projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18), Zadanie 7 – "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów/ek WNoŚ (obecnie Wydziału Geoinżynierii)",  zapraszamy do kontaktu.

Koordynator projektu:

dr hab. Jarosław Jaszczur-Nowicki, prof. UWM - j.jaszczur-nowicki@uwm.edu.pl, tel. (89) 523 34 80

Asystent koordynatora projektu:

dr inż. Tomasz Jóźwiak – tomasz.jozwiak@uwm.edu.pl, tel. 608 534 141