rekrutacja kandydatów do realizacji Zadanie 6. Moduł 2. „Warsztaty, zajęcia z pracodawcami oraz wizyty studyjne dla studentów/ek WNE”

UWAGA STUDENCI !!!

Rozpoczyna się rekrutacja kandydatów do realizacji Zadanie 6. Moduł 2. „Warsztaty, zajęcia z pracodawcami oraz wizyty studyjne dla studentów/ek WNE” w ramach projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18).

Nabór dotyczy wyjazdu do Setubal w Portugalii w celu wizyt studyjnych w nowoczesnych przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją i przetwórstwem.

Termin wyjazdu: 24.10.2022 r. – 28.10.2022 r.

Wsparcie w ramach Zadania 6 skierowane jest do studentów/ek WNE studiujących na ostatnich 2 semestrach studiów stacjonarnych na kierunkach:

1)      Zarządzanie – studia pierwszego i drugiego stopnia,

2)      Ekonomia – studia pierwszego i drugiego stopnia,

3)      Zarządzanie i Inżynieria Produkcji – studia pierwszego stopnia.

Termin naboru zgłoszeń:

05.09.2022 r. - 08.09.2022 r.

Więcej informacji w Regulaminie Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Pliki do pobrania:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Deklaracja uczestnictwa

Kwestionariusz

Umowa

KONTAKT

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji w sprawie szkoleń/kursów/wizyt studyjnych z  projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18), Zadanie 6. Moduł 2. „Warsztaty, zajęcia z pracodawcami oraz wizyty studyjne dla studentów/ek WNE”  zapraszamy do kontaktu.

Koordynatorzy projektu:

dr Tomasz Wierzejski – tomasz.wierzejskik@uwm.edu.pl, (89) 523 4757